DESIGNOVÉ RADIÁTORY
FLOOR
WALL
BATH

Protože na vzhledu záleží, je důležité, aby ani vámi používaný topný systém nesloužil jako rušivý element. V takovou chvíli přichází na řadu designové radiátory. Perfektně zapadnou do moderního interiéru i do starších či historických objektů. Designové radiátory FIRST Heating systems jsou navíc skvělé ve spojení s kondenzačními kotly i tepelnými čerpadly. Díky kompatibilitě se staršími topnými systémy se nemusíte trápit zdlouhavým a drahým předěláváním celých základů vašeho domova. Hodí se prakticky kdekoliv – do koupelen, obývacích pokojů, vstupních hal, prostě kamkoliv potřebujete.

Naše skleněné vodní radiátory navíc nekopírují design standardních plechových nebo litinových radiátorů. Odlišují se svým jedinečným vzhledem ve spojení ESG bezpečnostního tvrzeného skla a lakovaného plechu. Tím dokonale dotvoří vzhled vašeho interiéru.

JAK FUNGUJÍ DESIGNOVÉ RADIÁTORY?

Tyto otopná tělesa fungují na principu konvenčního proudění vzduchu, který se ohřívá přes exkluzivní výměník tepla. Ten je kombinací malého objemu vody a vysoké účinnosti, což vám dovolí téměř okamžité topení a zároveň ušetří vaši peněženku o zbytečné náklady za ohřev velkého objemu vody. Nesmíme také opomenout fakt, že kryt radiátoru se vyrábí tak, aby nepřesáhl 43 °C, tím se stává zcela bezpečným pro vás i děti.

Radiátory FIRST Heating systems jsou vyvinuty tak, aby vzduch v okolní místnosti pouze ohřály, nikoliv aby jej uškvařily, jak je tomu zvykem u tradičních radiátorů. Navíc dochází k rovnoměrnému ohřevu vzduchu ve velmi krátkém čase. Tento ohřátý vzduch tak vytváří přírodní a příjemné teplo, což jde ruku v ruce se správnou vlhkostí v místnosti.

 

VÝBĚR UŽ JE JEN NA VÁS

U nás si vyberete, ať už chcete topení na zeď, podlahu nebo designové radiátory BATH do koupelny. Stačí si jen zvolit radiátor, který se nejvíc hodí právě do vašeho domova. A ani atypické rozměry nejsou překážkou. Pokud jste u nás nenašli rozměr, který by se vám hodil do vašeho domova, není problém upravit délku i výšku radiátoru. V takovém případě nás určitě neváhejte kontaktovat a společně se postaráme, aby topení nezkazilo váš dokonalý interiér.

Designové radiátory FIRST Heating Systems
NAPIŠTE NÁM

  Kategorie

  Vaše jméno

  Název společnosti

  Váš e-mail (povinné)

  Váš telefon

  Váš dotaz