INFRAPANELY S TERMOSTATEM WIST NG

V našem sortimentu, kromě klasických infrapanelů bez tepelné regulace, naleznete i infrapanely s termostatem. Řada Wist NG s integrovaným regulátorem na zadní straně panelu vám umožní nastavení libovolného programu k dosažení toho nejlepšího teplotního komfortu a snížení nákladů na vytápění objektu. Cílem této řady je udělat vytápění jednodušší, komfortnější a efektivnější.

 

INFRAPANELY S TERMOSTATEM – ŘÍZENÍ PŘES MOBILNÍ APLIKACI

Wist NG nabízí chytré a jednoduché řízení pomocí aplikace a domácí Wi-Fi. Lze tak řídit teplotu v domácnosti kdykoli a opravdu odkudkoli na světě. Aplikace je k dostání bezplatně pro IOS i Android. Aplikace se bezdrátově spáruje s termostatem, který dále ovládá samotné infrapanely. Na jeden termostat lze připojit až 6 topných panelů a dosah jeho signálu je až 50 metrů. Zařízení můžete připevnit na zeď nebo třeba jenom postavit na stůl. V samotné aplikaci si pak zvolíte jeden z režimů vytápění a už se o nic nemusíte starat. Aplikaci lze propojit s libovolným počtem termostatů, takže si přes jednu aplikaci můžete řídit vytápění celého objektu.

Chytré infrapanely s termostatem

APLIKACE INNGENSO

Aplikace vyšla v roce 2020. Od svého vzniku stihla pomoci stovkám domovů a jiným objektům při vytápění. Kromě klasických funkcí, které byste od takovéto aplikace čekali, má spoustu užitečných funkcí a vychytávek. Jednou z nich je možnost naplánování topení dopředu v sedmidenním programu. Druhou významnou funkcí je možnost regulovat topení odkudkoli, takže se nemusíte bát, že přijedete domů z dovolené a budete mít v domě zimu. Termostat také umí detekovat otevřená okna v místnosti a přes aplikaci vám o nich dá vědět.

 

Wist NG nabízíme pro všechny druhy infrapanelů v našem sortimentu. Kromě pětileté záruky na samotné infratopné panely poskytujeme i dvouletou záruku na termostaty. Alternativní varianty termostatů a jiné související produkty naleznete v sekci příslušenství. V případě zájmu o produkt nás prosím neváhejte kontaktovat v sekci kontakt nebo pomocí formuláře na konci stránky.

NAPIŠTE NÁM

  Kategorie

  Vaše jméno

  Název společnosti

  Váš e-mail (povinné)

  Váš telefon

  Váš dotaz