INFRAPANELY DO KOUPELNY

Hledáte způsob, jak efektivně vytopit koupelnu? Pak jsou pro vás infrapanely do koupelny FIRST Heating Systems se stupněm krytí IP54 ideálním řešením. Nabízíme několik různých typů a variant topných panelů, mezi kterými si zajisté vyberete i ten svůj.

FRAME A ELEGANT

V jednoduchosti je síla, a proto vám přinášíme čisté infrapanely v rámovém i bezrámovém provedení. Zadní strana a případný rám je vytvořen z hliníku, zatímco předek tvoří bezpečnostní ESG sklo (tvrzené sklo) o tloušťce 4 mm. Panely si můžete zvolit v černém nebo bílém provedení, ale na zakázku je lze vyrobit v jakékoliv barvě. Infratopný panel je k dostání v několika rozměrech s výkonem 230–1 300 W.

MIRROR

MIRROR je zrcadlové provedení klasických infratopení First Heating Systems. Díky tomu se jedná o ideální infrapanely do koupelny. Díky ESG zrcadlovému sklu tloušťky 6 mm je téměř nepoznatelné, že se jedná o topný systém. Topná zrcadla se vyrábí v rámovém i bezrámovém provedení, stejně jako všechny naše ostatní infratopné panely. Vybrat si můžete, stejně jako u řad FRAME a ELEGANT, z několika rozměrů.

PICTURE

V dnešní době je trendem zdobit koupelny různými doplňky. Tak proč si do koupelny nepověsit topný obraz? Motiv obrazu si můžete zvolit sami. Ať už chcete v koupelně mít rodinnou fotografii nebo třeba obraz s přírodním motivem – fantazii se meze nekladou. Na zakázku vám jej vyrobíme a zašleme. Jako u všech našich infrapanelů i řadu PICTURE nabízíme v několika rozměrech s rámem tak i bez něj.

JAK NAMONTOVAT INFRAPANELY DO KOUPELNY?

Panely by se v koupelnách měly umístit do zóny 3 (viz obrázek). Tato vzdálenost by měla být dostatečná pro zamezení poškození vodou. V každém případě by měla být zásuvka, do které topení zapojujete, vybavena proudovým chráničem. Topné panely by se neměly instalovat za nábytek čí jiné překážky, protože by došlo ke snížení jejich účinnost. Ke každému infrapanelu dostanete, jako součást balení, instalační šablonu pro navrtání děr do zdi. Podrobný manuál pro instalaci a používání naleznete v sekci ke stažení Infrapanely.